Sabinovská 7, Bratislava Zobraziť na mape
Rezervácie
0902 903 332

 Rezervuj mailom

 
Dolné Bašty 1 – City Arena Zobraziť na mape
Rezervácie
0910 936 699

 Rezervuj mailom

Nachádzate sa tu

O nás

My v Bokovke sme verní dobrému pivu a chutnému jedlu. Sme verní kvalite a jedinečnosti piva Budweiser Budvar, vyrábaného so stáročnými skúsenosťami z najkvalitnejších surovín. Verní sme aj starostlivo pripravovanému skvelému jedlu a prvotriednemu servisu, pri ktorom nešetríme úsmevom. A to všetko robíme preto, aby ste nám zostali verní aj vy.

Kvalita a jedinečnosť piva Budweiser Budvar je založená na použití najlepších domácich surovín: najkvalitnejšieho žateckého chmeľu, ktorý dáva pivu jemný chmeľový charakter a arómu, ďalej vybraného moravského sladu, ktorý pivu dodáva nenapodobniteľnú zlatistú farbu, a panensky čistej vody z 300 metrov hlbokých artézskych studní, pri úprave ktorej sa nepoužívajú žiadne chemické prostriedky.

Sládkovia Budějovického Budvaru využívajú pri varení piva skúsenosti získavané a odovzdávané po stáročia. Pri výrobe sa používajú najmodernejšie technológie a zároveň sa dbá na dodržiavanie tradičných výrobných postupov, aby bola zachovaná originálna kvalita a nenapodobniteľná chuť. Výrobný proces piva Budweiser Budvar sa tak prakticky nelíši od pôvodného spôsobu výroby. Rovnako sa používajú tie najlepšie prírodné suroviny bez akýchkoľvek umelých úprav.

Okrem tradičného tankového Budvaru pre vás v Bokovke čapujeme kvasinkové nepasterizované pivo Cvikl, svetlý a tmavý výčapný ležiak a nealkoholický Budvar. Ponuku dopĺňame o špeciálne pivá zo slovenských a českých minipivovarov.

K dobrému pivu patrí aj dobrá kuchyňa. V Bokovke sme pre vás pripravili nielen klasiku, ktorú si každý rád dá k dobrému pivu, ale aj tradičné a chutné jedlá, čo pripravovali naše staré mamy, ako perky či sarma.

V Bokovke radi privítame nielen pivárov, ale aj celú rodinu, pretože na svoje si tu prídu všetci. Chutné jedlo pripravíme pre rodičov, ale aj pre deti, ktoré si vyberú z detského menu.

Okrem tradičných pivných jedál vám v Bokovke ponúkame dobrú pizzu, ale aj špeciality z našej pece. Priamo v Bokovke vždy v podvečer pečieme vo veľkej peci čerstvé kuriatka a bravčové kolená. A tieto špeciality si s pivom naozaj „rozumejú“.